Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, a tergo signerad Pontus Carle, daterad -09, olja på duk, 80 x 100 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall, krackelyr
395513
2016-07-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner