Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARUSELLBORD, 1800-talets slut, fanérade med alm, skiva delvis med rotfaner, hjultrissor i mässing, höjd ca 75, diameter 116 cm

Slitage, sprickor

395514

2016-07-12