Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARUSELLBORD, 1800-talets slut, fanérade med alm, skiva delvis med rotfaner, hjultrissor i mässing, höjd ca 75, diameter 116 cm
Slitage, sprickor
395514
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här