Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, nyrokoko, urtavlan märkt "Tornberg, Stockholm", zink, förgylld samt bronserad, sten, på träsockel, höjd 37 cm, längd 39 cm
Slitage, en fot lagad (bak)
395515
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här