Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Ljus hängande, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 9/80, litografi, bladstorlek 60x48 cm, oramad
395520
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här