Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Ljus hängande, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 9/80, litografi, bladstorlek 60x48 cm, oramad

395520

2016-08-20