Jacob Dahlgren litografi

Jacob Dahlgren litografi
Jacob Dahlgren litografi

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACOB DAHLGREN (född 1970): "Gud upfinn nåt nytt", signerad och numrerad Jacob Dahlgren -98, 184/320, litografi, 37x28 cm, oramad

395522

2016-08-20