John-E Franzén litografi

John-E Franzén litografi
John-E Franzén litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Viridian, signerad och numrerad JEF 2005, 129/250, litografi, 30x40 cm, oramad

395523

2016-08-20