Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bergtagen kvinna, signerad Staffan Hallström, P.T, litografi, 38x28 cm, oramad

395524

2016-08-20