Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bussinteriör, signerad Staffan Hallström, litografi, 41x50 cm, oramad

395525

2016-08-20