Cajsa Holmstrand serigrafi

Cajsa Holmstrand serigrafi
Cajsa Holmstrand serigrafi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Pythagoras, signerad och numrerad Cajsa Holmstrand 2010, 228/320, serigrafi, bladstorlek 53x38 cm, oramad

395526

2016-08-20