Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Kropp och landskap, signerad och numrerad v. Schantz 66, 14/100, litografi, 28x37 cm, oramad

395527

2016-08-20