Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Havsspegel, signerad och numrerad v. Schantz, 203/310, litografi, 30x25 cm, oramad

395528

2016-08-20