Nils Kölare serigrafier

Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): (4) Kompositioner, signerade och numrerade a tergo N. Kölare -86, 63/99, serigrafier, 30,5x40,5 cm, oramade

395529

2016-08-20