Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (41) Motiv från gamla Stockholm, signerade och numrerade H. A. Sallberg, 27/150, etsningar, 13x18 cm, oramade

395530

2016-08-20