Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): (41) Motiv från gamla Stockholm, signerade och numrerade H. A. Sallberg, 27/150, etsningar, 13x18 cm, oramade
395530
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här