Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Golf- och galoppmotiv, signerade och numrerade Bengt Böckman, 44/199, 56/199, litografier, varierande format, oramade
395531
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här