Bengt Böckman litografier

Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Golf- och galoppmotiv, signerade och numrerade Bengt Böckman, 44/199, 56/199, litografier, varierande format, oramade

395531

2016-08-20