Philip von Schantz etsning

Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Tematisk omtagning, signerad och numrerad V. Schantz -58, 6/30, etsning, 24x30 cm, oramad

395532

2016-08-20