Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stillebenträd, signerad och numrerad V. Schantz -59, 5/25, etsning, 32,5x25 cm, oramad
395533
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här