Philip von Schantz etsning

Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stillebenträd, signerad och numrerad V. Schantz -59, 5/25, etsning, 32,5x25 cm, oramad

395533

2016-08-20