Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
STJÄRNSUND, väggpendyl, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, stämpelmärkt Urfabriken Union Stjärnsund, höjd ca 70 cm, nyckel och pendel
395539
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här