Väggpendyl Stjärnsund

Väggpendyl Stjärnsund
Väggpendyl Stjärnsund

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

STJÄRNSUND, väggpendyl, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, stämpelmärkt Urfabriken Union Stjärnsund, höjd ca 70 cm, nyckel och pendel

395539

2016-07-12