Matsalsgrupp Danmark

Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark
Matsalsgrupp Danmark

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1970-tal, Danmark, betsad furu, bestående av bord med två iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd ca 80, 86x159 cm, totallängd ca 119 cm, stolarnas sitthöjd ca 30 cm

Slitage

395540

2016-07-12