Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): "Dans i baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

395541

2016-07-12