Ljusstakar silver 1800-tal

Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Pehr Fredrik Palmgren, Stockholm 1862, dekor av rocailler, höjd 16 cm

Slitage, sneda, ostadiga

395542

2016-07-12