Thomas Bridgford oljemålning

Thomas Bridgford oljemålning
Thomas Bridgford oljemålning
Thomas Bridgford oljemålning
Thomas Bridgford oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS BRIDGFORD (1812-1878), tillskriven, "Irländsk pojke", bär signatur R.T.B, olja på duk, 41x34,5 cm

PROVENIENS: Lilla Bukowskis

Färgbortfall, revor, hål

395543

2016-07-12