Pietro Dalla Santa akvarell

Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIETRO DALLA SANTA (född 1931): Kroginteriör, signerad P Dalla Santa 1958, akvarell, ca 36 x 25,5 cm

395544

2016-07-12