Ringar guld

Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 4 st., 14, 18 samt 20 k guld, med stenar, varav en med 7 åttkantslipade diamanter (2 saknas), ringstorlekar ca 17-18 mm, total vikt ca 20,8 g

Stenar med slitage, hack och repor

395556

2016-07-18