Bordsspegel

Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BORDSSPEGEL, Louis XV, 1700-tal, förgylld, skuren och skulpterad dekor, ca 45x36 cm

Stöd sakans, slitage

395560

2016-07-13