Petter Pettersson akvarell

Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell

Såld för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER PETTERSSON (född 1942): Grönska, signerad och daterad Petter Pettersson -87, akvarell, 46x62 cm målad på papprets båda sidor, oramad

395561

2016-07-13