Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETTER PETTERSSON (född 1942): Grönska, signerad och daterad Petter Pettersson -87, akvarell, 46x62 cm målad på papprets båda sidor, oramad
395561
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här