Kyrkljusstakar barockstil

Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil
Kyrkljusstakar barockstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, Italien, 1800-tal, barockstil, vitmetall, total höjd 48 cm

Bucklor

395567

2016-07-13