Mendoza**** Gatuscen med blomsterflicka och pojke

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

MENDOZA**** (1800-talets andra hälft): Gatuscen med blomsterflicka och pojke, olja på duk, 123x95 cm

Krackeleringar

395570

2016-07-13