Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
MENDOZA**** (1800-talets andra hälft): Gatuscen med blomsterflicka och pojke, olja på duk, 123x95 cm
Krackeleringar
395570
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här