Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1800-tal, fanérat i mahogny, beslag ock listverk i mässing, höjd inkl benställning höjd 78, 50x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare benställning, smärre ytskador

395576

2016-07-13