Victor Jean-Baptiste Loutrel

Victor Jean-Baptiste Loutrel
Victor Jean-Baptiste Loutrel
Victor Jean-Baptiste Loutrel
Victor Jean-Baptiste Loutrel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICTOR JEAN-BAPTISTE LOUTREL (1821-1908): Apotekare framför eldhärd, signerad V Lautrel, olja på pannå, 37x53 cm

395579

2016-07-13