Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, Lane, USA, märkt STYLE NO 1931, höjd 36, 117x51 cm, glasskiva ingår
Bruksslitage, nagg
395581
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här