Soffbord Lane USA

Soffbord Lane USA
Soffbord Lane USA
Soffbord Lane USA
Soffbord Lane USA
Soffbord Lane USA
Soffbord Lane USA
Soffbord Lane USA
Soffbord Lane USA

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Lane, USA, märkt STYLE NO 1931, höjd 36, 117x51 cm, glasskiva ingår

Bruksslitage, nagg

395581

2016-07-13