Ludvig Skramstad

Ludvig Skramstad
Ludvig Skramstad
Ludvig Skramstad
Ludvig Skramstad
Ludvig Skramstad
Ludvig Skramstad

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

LUDVIG SKRAMSTAD (1855-1912): Fjordlandskap med jägare och hund signerad, olja på duk, ca 138 x 123 cm

Ett mindre hål i duken, några mindre färgbortfall och fläckar

395584

2016-07-13