Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR för 12 ljuspunkter, svartlackerad och gulmetall, 1940/50-tal, höjd ca 77, diameter 81 cm

Slitage

395585

2016-07-13