Ludvig Frid oljemålning

Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

LUDVIG FRID (1855-1909): Liggande mansfigur, signerad och daterad L Frid 1882, olja på duk, ca 84 x 64 cm

Dukskador, färgbortfall

395588

2016-07-13