Skåp gustaviansk stil

Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, beslag och dekorlister i förgylld mässing, kanneleringar, inredning med flyttbara hyllplan, ovandel samt nederdel med låda, höjd ca 136, 68x47,5 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre fanérbortfall

395591

2016-07-13