Skåp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, beslag och dekorlister i förgylld mässing, kanneleringar, inredning med flyttbara hyllplan, ovandel samt nederdel med låda, höjd ca 136, 68x47,5 cm, nyckel medföljer
Slitage, smärre fanérbortfall
395591
2016-07-13