Gryta

Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRYTA, 1700-tal, på tre ben, höjd ca 21 cm

Lagning, slitage

395598

2016-07-13