Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): Stadsvy, signerad och daterad Jerken 1937, olja på duk, ca 61x50 cm
395599
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här