Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stadsvy, signerad och daterad Jerken 1937, olja på duk, ca 61x50 cm

395599

2016-07-13