Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLFJÄDRAR, 7 st, 1900-talets början, bla Duvelleroy, A. Ahrweiler, Eventail Geslin,Paris, varierande mått
Skador
395601
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här