Solfjädrar

Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLFJÄDRAR, 7 st, 1900-talets början, bla Duvelleroy, A. Ahrweiler, Eventail Geslin,Paris, varierande mått

Skador

395601

2016-07-13