Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL JOHAN FORSBERG, (1868-1938): Ryttarstaty i Malmö, signerad och daterad Carl Johan Forsberg Malmö, XXVI, akvarell på papper, ca 31,5x23 cm
395602
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här