Carl Johan Forsberg akvarell

Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN FORSBERG, (1868-1938): Ryttarstaty i Malmö, signerad och daterad Carl Johan Forsberg Malmö, XXVI, akvarell på papper, ca 31,5x23 cm

395602

2016-07-13