Erland Cullberg olja på duk

Erland Cullberg olja på duk
Erland Cullberg olja på duk
Erland Cullberg olja på duk
Erland Cullberg olja på duk
Erland Cullberg olja på duk
Erland Cullberg olja på duk

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition med figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 67x58 cm

Krackeleringar, repa

395607

2016-07-13