Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition med figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 67x58 cm
Krackeleringar, repa
395607
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här