Corneille färglitografi

Corneille färglitografi
Corneille färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010), Faubourg, 1987, signerad Corneille ´47-´87 29/200, färglitografi efter förlaga i olja 1947, 48x56 cm, oramad

395608

2016-07-13