Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DALAHÄST, Nils Olsson, hemslöjd, 1900-talets slut bemålat trä, H ca 38, L 37 cm.
Smärre slitage.
395610
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här