Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄST, Nils Olsson, hemslöjd, 1900-talets slut bemålat trä, H ca 38, L 37 cm.

Smärre slitage.

395610

2016-07-13