Leksaksdjur

Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEKSAKSDJUR, 1 par, 1900-talets mitt, förmodligen från åkattraktion på tivoli, bemålad koppar, H 29 resp 20 cm.

Bruksslitage

395611

2016-07-13