Kuddar däribland Barbro NIlsson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUDDAR, 3 st, varav 1 signerad BN Barbro Nilsson, en med tryckt dekor märkt AB MMF (AB Märta Måås-Fjetterström), ca 30x30 cm

skador slitage

395615

2016-07-13