Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KUDDAR, 3 st, varav 1 signerad BN Barbro Nilsson, en med tryckt dekor märkt AB MMF (AB Märta Måås-Fjetterström), ca 30x30 cm
skador slitage
395615
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här