Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak/teakfanér, 2 svartmålade skjutdörrar samt benställning, 5 vitmålade lådor i mitten, höjd 80, 160 x 42 cm.
Smärre slitage
395616
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här