Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak/teakfanér, 2 svartmålade skjutdörrar samt benställning, 5 vitmålade lådor i mitten, höjd 80, 160 x 42 cm.

Smärre slitage

395616

2016-07-13