Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 75 92x45 cm

slitage lösa delar, blekt

395617

2016-07-13