Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SPELBORD, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 75 92x45 cm
slitage lösa delar, blekt
395617
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här