Stolar böjträ

Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ
Stolar böjträ

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, betsade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, ytskador, klädsel med fläckar, en stol med mindre sprickor på vardera karm

395625

2016-07-13