Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat, glasdörr med bakomvarande hyllinredning, sammetsklädsel, höjd 170, 65x40 cm

Visst slitage

395629

2016-09-29