Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitpigmenterad furu, höjd ca 210, 160x44 cm, nyckel finns

Slitage

395631

2016-07-13