Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitpigmenterad furu, höjd ca 210, 160x44 cm, nyckel finns
Slitage
395631
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här