Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, barockstil, 1900-tal, i ek, skulperade luckor, höjd 135, 110x49, nycklar finns

slitage

395632

2016-07-13